شل کننده های عضلانی: اگر اسپاسم عضلانی دارید

در صورتی که از درد شدید و مزمن پا رنج می برید، به یک پزشک متخصص طب فیزیکی مراجعه کنید. پا درد در بارداری می تواند به دلیل اضافه وزن مادر باشد، اما برای اطمینان بهتر است به پزشک مراجعه شود. حرکت این مناطق ممکن است به دلیل درد و تورم دشوار باشند و همچنین این نوع التهاب میتواند باعث ضعف در دست شود. التهاب تاندونِ دست زمانی رخ میدهد که تاندون تحریک، ملتهب یا متورم شده و باعث تورم سینوویوم اطراف تاندون شود، شکل محفظه غلاف تاندون را تغییر داده و حرکت صحیح تاندونها را دشوار کند. در مشکلات پای دیبابتی شما ممکن است کاهش احساس در پاهای خود در اثر دیابت را تجربه کنید، که متوجه آسیب شدن را برای شما دشوار میکند.

آتلهای شبانه پاهای شما را در طول شب در حالت قفل نگه میدارند تا در حالتی نخوابید که پاهایتان صاف باشد. پیادهروی منظم برای ورزش در واقع بهترین راه برای داشتن پاهای سالم به شمار میرود. زانو ها را صاف نگه دارید و کمی پاشنه ها را پایین بیاورید با در ساق پا کشش حس کنید .در این حالت به مدت 10 تا 20 ثانیه قرار بگیرید و پس از آن پاشنه ها را بالا و به حالت اول در بیاورید.این ورزش را برای رفع درد کف پا در روز حداقل دو مرتبه و هر مرتبه 6 بار انجام دهید. بعضی از افراد مبتلا به پادرد گاهی اوقات درد شدیدی را تجربه میکنند که از قسمت پایین کمر یا باسن (درد از لگن تا زانو یا درد از لگن تا کف پا) به پا گسترش پیدا میکند، در حالی که افراد دیگر از درد متناوب که از قسمت پایین کمر به ساق پا و گاهی اوقات خود پا گسترش پیدا میکند، شکوه میکنند.

داروهای ضد درد بدون نسخه مصرف کنید. در دکترتو شما میتوانید بهراحتی دکتر ارتوپد موردنظرتان را پیدا کنید. برای درد زانو ابتدا اقدامات خود مراقبتی مانند یخزدگی ناحیه و کم کردن یا پرهیز از فعالیتهایی که باعث ایجاد علائم میشوند را امتحان کنید. این عمل معمولاً فقط برای از بین بردن بخشی از دیسک است ، اما در بعضی موارد نیاز به حذف کامل دیسک است. این موارد ممکن است توسط جراح ارتوپدی به صورت تجویز خوراکی یا تزریق در غلاف تاندون باشد. تمرینات تقویتی برای بهبود وضعیت عضلات قوس کف پا که توسط دکتر فیزیوتراپی تجویز می شود می تواند کمک زیادی به کاهش درد و التهاب پاشنه پا بکند. آتل: ممکن است جراح ارتوپدی استفاده از آتل را برای تأمین حمایت و استراحت شست و مچ دست در هنگام بهبودی تجویز کند. اگرچه تورم در تاندون همیشه مشهود نیست، اما در برخی از انواع تاندینیت دست و مچ دست قابل مشاهده است.

اگرچه بیشتر دردهای التهابی در نهایت به خودی خود بهبود مییابند، اما رفع آنها ممکن است ماهها به طول انجامد. این بیماری همچنین میتواند با بارداری و آرتروز التهابی مانند بیماری آرتریت روماتوئید همراه باشد که در دست یا مچ دست ایجاد میشود. دردی که از قسمت تحتانی کمر شروع و با آسیب واقعی یا احتمالی بافت تا مچ پا ادامه می یابد ، به عنوان پا درد تعریف می شود. تای چی برای دیسک کمر ، حرکات هنرهای رزمی باستانی علائم بیماری را با یک تمرین ملایم از بین میبرد. با گذر زمان، درد بدتر شده و در ورزش فرد یا حرکات روزمره مانند بالا رفتن از پلهها یا بلند شدن از روی صندلی اختلال ایجاد میکند. پارگی تاندون عضله چهار سر ران از بین رفتن تجانس (یک دست بودن) عضله چهار سر ران به صورت جزئی یا کامل گفته میشود. التهاب تاندون زانو، که به آن زانوی جهنده نیز گفته میشود، بیشتر در ورزشکارانی که ورزش آنها شامل پرشهای مکرر است (مانند والیبال و بسکتبال) دیده میشود.