نتیجه فشرده سازی عصب و

شما مادر اومایی عزیز در هر مرحله از دوران بارداری عوارض مختلفی را تجربه خواهید کرد. دلایل مختلفی وجوددارد که بیماران به جراحی نیاز دارند .شوک ناشی ازضربه میتواند باعث کشیدگی ،رگ به رگ شدن ،شکستگی ،آرتروز ودرد شدید شود.به دلیل بیماری هاوسندروم ها استخوان های پا به مرور زمان ازبین میروندوجراح برای درمان این استخوان مجبوربه انجام عمل جراحی برروی بیماری میشود. در طول تعطیلات هم تعداد فراوانی بر اثر مسافرت های متعدد در طول این زمان به انواع سخت «ترومبوز ورید» مبتلا می شوند. با پاره شدن یا لغزش دیسک ها که به عنوان بالش بین ستون فقرات عمل می کند عصبی که به پا می رود تحت فشار قرار می گیرد.

عصبی به نام عصب تیبیای خلفی ممکن است گیر افتاده باشد، و باعث تحریک و علائم دردناک شود. سیاتیک نوعی درد عصبی است که منجر به دردی که به سمت ساق پا ساطع میشود، در طول مسیر عصب سیاتیک میشود. سیاتیک غالباً ناشی از فتق دیسک در ستون فقرات است که عصب سیاتیک را فشرده میکند. پا درد مانند شرایط درد پاشنه پا، مینیسک زانو، تاندونوز آشیل، عصب سیاتیک و… به طور مشترک روی انگشت شست پا تأثیر میگذارد، اما همچنین میتواند باعث درد در مفاصل زانو، ساق پا و مچ پا شود. شواهدی وجود دارد که نشان میدهد این تکنیک در بهبود درد و عملکرد و همچنین کاهش ناتوانی موثر است. همچنین ممکن است نتوانید پیاده روی کنید.استفاده ازکفش های مناسب وقراردادن کفی مناسب درکفش ازفشار بر روی پا جلوگیری میکند. این یک عفونت خطرناک است که نیاز به درمان فوری با آنتی بیوتیکهای مناسب دارد.

برای درد جزئی پا که نتیجه آسیبهای ورزشی یا آسیبهای ناشی از استفاده بیش از حد است، ممکن است بتوانید این مشکل را در خانه درمان کنید. لنگی ناشی از تنگی عروقی محیطی علاوه بر اینکه در نوع خود مهم است، میتواند به پزشک شما هشدار دهد که ممکن است با تنگی عروق خونی مهم دیگر مانند آنهایی که قلب یا مغز شما را تأمین میکنند، مشکل داشته باشید. علائم دیگر متغیر است، اما شامل درد در پاها است و معمولاً در شب بیشتر است. بعد از چند دقیقه، آنها معمولاً میتوانند تا حمله بعدی مدتی را ادامه دهند. رنگ آنها آبی یا بنفش تیره است. افراد مبتلا به لنگی متوجه میشوند که قبل از اینکه درد پا آنها را مجبور کند برای استراحت توقف کنند، فقط میتوانند مسافت مشخصی را طی کنند. معمولاً هر بار فقط در یک پا وجود دارد. علائم رگهای واریسی احساس سنگینی و درد کسل کننده پشت ساق پا است، و احتمالاً گرفتگی نیز وجود دارد.

پزشکان این موارد را (استراحت، یخ، فشرده سازی، بالا بردن پا و ارجاع) توصیه میکنند، گرچه اکنون بحث در مورد استفاده از یخ در آسیبهای بافت نرم وجود دارد. علائم و نشانههایی از درد پشت ساق پا وجود دارد که میتواند به پزشک در یافتن علت کمک کند. درمان درد پشت ساق پا به علت درد شما بستگی دارد. ترومبوز عمیق سیاهرگی زمانی رخ میدهد که یک لخته خون در سیاهرگ در عمیق ترین قسمت بدن قرار دارد تشکیل شود. صافی کف پا، نقرس و آرتروز نیز شانس شما را برای ایجاد این بیرون زدگی پا افزایش میدهد. آیا درد با افزایش فعالیتهایی مانند ورزش همراه است؟