پزشک داروهایی را تجویز خواهد کرد

نوروپاتی دیابتی به معنای اختلالات مختلف در عصبها به دلایل مختلف میباشد و بنابراین میتواند علائم بسیار زیاد و متنوعی را ایجاد کند. «زنجیره جنبشی» (Kinetic Chain): اگر ورزشی را انجام میدهید که نیاز به قدرت بازو دارد (مانند تنیس یا گلف)، وزنه نیم تا یک کیلویی را در دست بگیرید و با حرکت دادن مچ و آرنج زنجیره حرکتی ایجاد کنید. درد در آرنج که به بازو یا پایین بازو گسترش مییابد. تمرینات انعطاف پذیری: این تمرینات باعث بهبود حرکت آرنج و مچ دست میشوند و ممکن است در کوتاه مدت به تسکین علائم کمک کنند. درمان این نوع التهاب ممکن است هفتهها یا ماهها طول بکشد. ممکن است لازم باشد این نوع داروها را برای چند هفته مصرف کنید تا به طور کامل التهاب طولانی مدت پا را از بین ببرید.

اگرکمردردتان زیاد شد و درد با استراحت کردن و مصرف مسکن نیز کاهش نیافت. مسکن درد: در صورت نیاز برای کنترل کوتاه مدت درد، از داروی ضد درد مانند استامینوفن، ایبوپروفن یا ناپروکسن استفاده کنید. این مشکل، نوعی تاندونیت است که در بین دوندگان و رقصندگان باله رایج است. این عارضه در بین افرادی که زیاد میدوند رایج است. آرنج تنیس بازان یا همان چیزی که قبلاً به آن «اپی کندیلیت جانبی» (Lateral Epicondylitis) گفته میشد بیانگر شرایطی است که در تاندون خارجی آرنج، آسیب وجود دارد. در صورت آسیب به تاندون داخلی آرنج، به آن آرنج گلف بازان گفته میشود که قبلاً اپیکندیلیت داخلی نامگذاری شده بود. التهاب تاندون کشکک یک آسیب متداول در اثر استفاده بیش از حد از زانو است که در اثر فشار مکرر بر روی تاندون آن ایجاد میشود. درد میتواند به طور ناگهانی شروع شود یا با گذشت زمان به تدریج ایجاد شود.

شکستگی مچ پا: شکستگی مچ پا، با یک اتفاق ناگهانی مانند پیچ خوردگی شدید یا سقوط اتفاق می افتد. به هر حال، هنگامی که درد به طور ناگهانی آغاز میشود، باید از بابت آن نگران شد و فوراً به پزشک مراجعه نمود. اگر این روشها کاری از پیش نبردند، با پزشک خود در مورد سایر گزینههای درمانی صحبت کنید. تاندینوپاتی آرنج معمولاً براساس معاینه و شرح درد بیمار توسط پزشک تشخیص داده میشود. مهاربند: بند آرنج تنیس به عضلات بازو نیرو وارد میکند و فشار را روی تاندون آسیبدیده در آرنج کاهش میدهد. با این وجود، تاندینوپاتی آرنج میتواند به دلیل ورزشهایی غیر از گلف و تنیس و همچنین فعالیتهای مربوط به کار شامل استفاده زیاد از عضلات مچ دست و بازو ایجاد شود.

تاندینوپاتی دوطرفه ممکن است به دلیل التهاب تاندون در اطراف عضله دو سر بازو یا تخریب تاندون در اثر حرکت تکراری دست در بالای سر یا روند پیری طبیعی بدن باشد. این نوع درد کف پا، ممکن است فقط باعث ترک خوردن استخوان پاشنه نشود، بلکه میتواند منجر به شکستگی شود. هنگامی که فشار روی یک عصب سیاتیک اعمال میشود که در طول پا از بخش انتهایی پایین ستون فقرات به کف پا میرود، میتواند درد عصب سیاتیک ایجاد کند. تاندینوپاتی شانه ممکن است به دلیل مواردی ایجاد شود که عبارتند از: بیماری التهابی در شانه مانند انواع روماتیسم، ضربه به شانه یا افتادن روی بازوهای کشیده، ساییدگی و پارگی طبیعی مرتبط با افزایش سن. نوروپاتی یا آسیب عصبی در پاها بیشتر، در اثر دیابت ایجاد میشود. جراحی. در آسیبهای شدید بسته به نوع آسیب، ممکن است نیاز به جراحی برای ترمیم تاندون شانه وجود داشته باشد.