گاهی اوقات انجام عکسبرداری ضروری نیست

در موارد خفیف تا متوسط تاندونیت کلسیفیه شانه، پزشک ممکن است یکی از روشهای زیر را برای بیمار توصیه کند. گاهی اوقات درد پاها میتواند نشان دهنده یک مشکل حاد عروقی باشد و به درمان پزشکی نیاز داشته باشد میتواند درد خفیف پا را در منزل درمان کرد اما درد شدید یا مقاوم میتواند نشان دهنده اختلالات بسیار جدی باشد. اگرچه این بیماری در افرادی که ورزش میکنند یا به طور معمول بازوهای خود را برای کار بالا و پایین میگیرند بیشتر دیده میشود، اما التهاب تاندونیت کلسیفیت میتواند هر کسی را درگیر کند. از طرفی خیلی از انواع دیگر پادرد نیز علامت استفادهی زیاد از پا یا به اصطلاح کار کشیدن بیش از حد از آن بوده و با کمپرس سرد و داروهای ضدالتهاب درمان میشوند.

همچنین در افرادی که خیلی بی تحرک هستند و ورزش نمی کنند ماهیچه ها بیشتر در معرض کشش و آسیب قرار دارد. جراحی ترمیم آسیب به وجود آوردنده درد پا یا علت التهاب تاندون. این شرایط تاندونیت نامیده میشود و یک آسیب ساییدگی است که میتواند مفصل ران، زانو یا مچ پا را تحت تاثیر قرار دهد. تصمیم گیری در مورد مواردی از پا درد که نیاز به بررسی پزشک و یا مراجعه به اورژانس دارند کار دشواری است. این کار می تواند خطرناک باشد. اولین و شایع ترین علامتی که افراد متوجه می شوند درد مکرر، گرفتگی یا سنگینی در یک یا هر دو پا در حین پیاده روی یا ورزش است.

اگر شما نیز در مورد درد در چندین مفاصل بزرگ و کوچک اندام ها نگران هستید ، علل آن متفاوت است – بیشتر از مواردی که در جدول 1 وجود دارد بیماری های عفونی یا سیستمیک است. اگر جراحی آرتروسکوپی (بررسی دقیق مفصل با استفاده از دوربین) ترجیح داده شود، پزشک یک برش کوچک ایجاد میکند و یک دوربین کوچک را وارد کرده تا به کمک آن، ابزار جراحی را برای از بین بردن رسوبات هدایت میکند. شاک ویو تراپی فراجناحی (ESWT): پزشک از یک دستگاه دستی کوچک برای ایجاد ضربههای مکانیکی به شانه بیمار، در نزدیکی محل کلسیفیکاسیون استفاده میکند.

استفاده از کفش هایی که کفی آنها در ناحیه پاشنه نرم و راحت است و کل کفی آن قوسی دارد که زیر کف پا را حمایت میکند. میتوانید از گرم کردن و سرد کردن متناوب پا استفاده کنید. سعی کنید تناسب اندام خود را حفظ کنید. باید بدانید که کفش فوتبال، کفش پیاده روی و کفش مربوط به فعالیت های تناسب اندام، متفاوت هستند. پس از انجام بی حسی موضعی در این ناحیه، پزشک با استفاده از یک سوزن سوراخهای کوچکی روی پوست بیمار ایجاد میکند. در حالی که ایستاده اید، روی پنجه پایتان بلند شوید و پاشنه تان را از زمین بلند کنید.